KONST / Litografier / Färglitografi 13978091
nr 1397 8091
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 13/15,61x46, yttermått inklusive ram: 66x50 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 17 maj 2021
kl 19:09:12
500 kr
600 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd